ОСТАННІ СТАТТІ

Співчуття

0

Відділ освіти райдержадміністрації, райком профспілки працівників освіти, адміністрація, профспілковий комітет і весь колектив працівників Мирославської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. О.І.Онишка з глибоким сумом сповіщають, що після важкої і тривалої хвороби на 77 році обірвалося життя ветерана педагогічної праці, вчителя початкових класів Сидорець Галини Костянтинівни і висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійної.

У селах Бердичівського району на 2 дні перекриють газопостачання

0

Як повідомляє Бердичівське відділення ПАТ “Житомиргаз”, у зв’язку з проведенням позапланових ремонтних робіт на магістральному газопроводі “Київ – Захід України 1” з 9.00 год. 18 липня 2018 року буде тимчасово припинено газопостачання природного газу до с. Бенедівка, с. Бистрик, с. Лемеші, с. В. П’ятигірка, с. Житенці, с. Маркуші, с. Обухівка, с. Романівка, с. Андріяшівка, с. Буряки, с. Лемеші, с. Мартинівка, с. Озадівка, с. Райгородок Бердичівського району.

Прогнозований період зупинення: 2 дні.

Безпека постачання природного газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем. Компанія ПАТ “Житомиргаз” просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлене.

Відвідали воїнів-земляків на Сході України

0

Нещодавно народний депутат України Олександр Ревега разом з міським головою Василем Мазуром та підприємцями Романом Левицьким і Олександром Баляновим відвідали Бердичівських військовослужбовців, що дислокуються в 2-й лінії оборони операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях.

Вони передали кожному дивізіону дизельні генератори та смаколики від бердичівлян. Зокрема, Олександр Васильович зазначив, що нашим захисникам в зоні ООС дуже важлива підтримка та слова подяки з рідної бердичівської землі.

Прес-служба народного депутата України.

Де народився, там і знадобився

0

Микола Миколайович Олексійчук… До свого ювілейного 60-річчя пройшов непростим трудовим шляхом. Працював механізатором, водієм, бригадиром тракторної бригади, зав.майстернею, завгаром, заступником голови колгоспу, керівником господарства. І ось уже 4 скликання мешканці Малосілки обирають його сільським головою.

Тут він народився і тут працює все своє життя. Повною мірою відчув смак і гіркоту сільської праці, радість вирощеного хліба.

Непросто далась йому робота і на посаді сільського голови: газифікація села, освітлення вулиць, ремонт та благоустрій населеного пункту і багато інших питань соціальної сфери. Але все, що він розпочинав і обіцяв – виконав.

За своєю статурою Микола Миколайович – гарний чорнявий вусач, жилястий, міцний парубок. Але нервове напруження у вирішенні всіх цих непростих проблем села призвели до важкої хвороби. Але він і тут вистояв.

Тож побажаємо йому міцного здоров’я і подальших успіхів у праці!

Володимир Кравченко.

Виїзний прийом голови районної ради

0

Черговий виїзний прийом громадян здійснено 5 липня 2018 року головою районної ради Софією Томашевською та заступником голови Віталієм Вишнівським у селі Рея в приміщенні сільського будинку культури.

Прийом проведено за участі спеціалістів виконавчого апарату районної ради, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Бердичівського об’єднаного управління пенсійного фонду та Бердичівського місцевого центру з надання безоплатн6ої вторинної правової допомоги.
На прийом, який проходив у форматі конструктивного діалогу, завітали близько 70 жителів Рейської сільської ради.

На початку прийому голова районної ради Софія Томашевська проінформувала жителів громади про соціально-економічний розвиток Бердичівського району у першому півріччі 2018 року та привітала жителів громади з перемогою у конкурсі проектів розвитку місцевого самоврядування Бердичівського району, який був оголошений 1 квітня 2018 року.

В ході спілкування до керівника районної ради та провідних спеціалістів служб району мешканці громади зверталися з питаннями соціального захисту, пенсійного забезпечення, призначення житлових субсидій, врегулювання земельних відносин, ремонту доріг місцевого значення тощо.

Крім того жителі громади мали змогу індивідуально поспілкуватися з спеціалістами районних служб, щодо призначення чи перерахунку пенсій, призначення субсидій, отримати безоплатну правову допомогу, а крім того мали змогу прямо під час прийому заповнити заяви на повернення житлових субсидій за 2017 рік.

Більшість питань, які порушувались на виїзному прийомі, вирішувались безпосередньо на місці, решта – взяті під особистий контроль головою районної ради, а відповідним районним установам надані доручення щодо їх вивчення та вирішення.

Прес-служба районної ради.

Кошти на Бердичівський виборчий округ…

0

Завдяки сприяння народного депутата України Олександра Ревеги на 63-й виборчий округ (м.Бердичів, Андрушівський, Бердичівський, Попільнянський та Ружинський райони) цього року спрямовано майже 5 з половиною мільйонів гривень з державного фонду соціально-економічного розвитку.

За ці кошти, уже цього літа, вдасться продовжити у Бердичеві будівництво притулку для безпритульних тварин по вул. Чуднівська, 156 – 1 мільйон гривень, закупити комп’ютерну техніку та медичне обладнання для комунального закладу “Бердичівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” – близько 400 тисяч гривень, а також продовжити проект із забезпечення закладів загальної середньої освіти Бердичева мультимедійними проекторами на суму 600 тисяч гривень.

Понад 1 мільйона гривень виділено народним депутатом для Бердичівського району. Завдяки цим коштам має бути проведено капітальний ремонт та реконструкцію будівлі стаціонару Бердичівської ЦРЛ; капітальний ремонт водовідведення та каналізації в приміщенні ФАПу с. Осикове; капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Центральна, Широка та вул. Кут в селі Райки; капітальний ремонт приміщення (заміна віконних блоків на металопластикові конструкції) загальноосвітньої школи I–III ступенів с. Старий Солотвин; придбано та встановлено дитячий ігровий майданчик для дошкільного навчального закладу “Дошколярик” с. Скраглівка; закуплено інтерактивну дошку для загальноосвітньої школи села В. П’ятигірка, а також музичне обладнання для будинку культури с. Райгородок.

Прес-служба народного депутата.

З 1 вересня першачки навчатимуться за допомогою LEGO – Житомирщина отримала 2 вантажівки конструкторів

0

З 1 вересня 2018 року першачки у школах навчатимуться за допомогою LEGO. Житомирщина отримала понад 15 тис. наборів “Шість цеглинок” та 1 тис. 237 наборів “LEGO Play Box” та від The LEGO Foundation.

Про це розповів сьогодні, 7 липня, голова ОДА Ігор Гундич.

“Житомирщина одна із перших областей в Україні, яка безкоштовно отримала понад 15 тис. комплектів для кожного першокласника та більше 1,2 тис. наборів для класів – а це дві вантажівки. Набори вже найближчим часом будуть у кожній школі області, де на першачків чекає низка приємних нововведень, серед яких – і навчання за допомогою гри. Але це будуть не ігри заради ігор, а вправи на розвиток мислення, вміння працювати в команді та комунікувати один з одним”, – сказав Ігор Гундич.

“Шість цеглинок” – це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. Через гру вони зможуть навчитися, наприклад, таким умінням як вирішення проблемних завдань.

“Завдяки таким наборам діти зможуть вчитися і формувати предметні і ключові компетентності на більш високому рівні. Це дуже цікаве і захоплююче заняття. Додатково у серпні місяці The LEGO Foundation проводитиме 4 тренінги для вчителів 1 класів, аби вони розповсюджували ці знання у спільноті вчителів свого району або міста”, – розповіла методист початкового навчання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Тамара Трохименко.

Тренери The LEGO Foundation проводять тренінги для вчителів пілотних класів, регіональних тренерів Нової української школи з впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання. Вже у серпні для 100 вчителів перших класів Житомирської області заплановані такі тренінги.

Крім цього, в області є дошкільні навчальні заклади, які вже працюють за LEGO програмою.

“Здавалося б, що можна зробити із 6 цеглинками, а це цілий політ фантазії. Заняття з LEGO розвивають уяву, творчість, мислення”, – сказала начальник управління відділу освіти міста Бердичева Світлана Басюк.

Довідково. The LEGO Foundation безкоштовно забезпечує наборами усі перші класи. Також компанія допоможе педагогам опанувати методики для ефективного використання конструкторів у навчанні.

Набори LEGO випускає група компаній The Lego Group, головна база якої знаходиться в Данії. Також в Данії в місті Біллунн на півострові Ютландія знаходиться найбільший Леголенд у світі — місто, яке цілковито збудовано з конструктора LEGO.

Міністерство освіти і науки України співпрацює з The LEGO Foundation починаючи з 2010 року і вони підписали меморандум про взаєморозуміння.

The LEGO Foundation безкоштовно забезпечить наборами усі перші класи.

 

Другий літній навчально-оздоровчий всеукраїнський християнський табір

0

З 22 по 26 червня Бердичівська міськрайонна громадська організація Навчально-реабілітаційний центр “Насіння Надії” провела другий літній навчально-оздоровчий всеукраїнський християнський табір відпочинку для дітей з особливими потребами та їхніх матусь, опікунів.

Цей табір носить прекрасну назву “Створена, щоб бути щасливою” і повністю її виправдовує. Матусі подивились на себе з іншої точки зору. Поспілкувалися, побідкалися і пораділи з жінками, які мають такі ж споріднені проблеми, радощі й печалі.

У програмі табору були:

 • сюрпризи для матусь, розваги для дітей; психологічній семінар, щоб заспокоїти серця матусь і підняти їх над повсякденними турботами;
 • арт-терапія з художньої творчості під спокійну музику,
 • майстер-класи по виготовленню цікавих і потрібно-корисних саморобок.
 • Ігри, розваги, міні-театр, дискотека;
 • Мальовниче озеро з лебедями і різноманітним птаством; а дехто минулого року і рибку ловив;
 • дітям цікаві розповіді про свободу, даровану Богом, розваги та прогулянки в приємному спілкуванні з волонтерами. Поки матусі займаються своїми справами та відпочивають;
 • Професійний візаж та фотосесія – сюрпризом для матусь;
 • за бажанням матусі можуть отримати консультації психолога, педагога;
 • багаття і смажений зефір, щоб забути про всілякі проблеми та гаджети;
 • свідоцтва людей, які реально на собі пережили дотик Бога в зціленні й чудесах;
 • молитва за будь-які потреби, для якої буде анонімна скринька довіри. Бог чує нас завжди.
 • люблячі і старанні керівники, відповідальні волонтери;
 • відмінні поварі з усілякими смаколиками.

Поки матусі відпочивали, прослуховували семінари і робили собі власноруч приємні подаруночки – діти весело проводили час в іграх, малюванні, саморобках, прогулянках, у міні-театрі, перегляді цікавих мультиків.

Дякуємо церкві “Сілоам” за постійну вірну співпрацю і веселих клоунів і завзяті веселі ігри для дітей.

Дякуємо церкві “Різдва Христового” за постійну фінансову і фізичну допомогу і за попкорн, солодку вату і подаруночки для наших особливих діток.

Дякуємо церкві “Сила Божа” за підтримку і партнерство, і корисний триденний семінар “Преображення серця” (продовження серії семінарів “Старовинні шляхи”). За веселого клоуна і різноманітні розваги на свіжому повітрі!

Дякуємо Церкві “Сілоам” за моднючого і дуже відкритого, з корисними і повчальними піснями репера. Молодь зацікавила відвертість чесність і відкритість з якою він ділився своєю вірою. За футбол – дякуємо.

Дякуємо Петрові Миколайовичу Залізному БО “Відкрите серце” за постійну підтримку, за Озадівку, за шашлик і смаколики, чіпси та кавун.

Матусі й діти оздоровились на свіжому повітрі, отримали втіху в Божій турботі й ласці, познайомились з новими цікавими друзями, відпочили.

Дякуємо за щедрі чуйні, добрі серця спонсорам, підприємцям, мерії міста, та всім, простим людям, кому небайдужа доля особливих діток.